Hakkımızda

TV Servis, Farkımız siz değerli müşterilerimize sorunsuz, en iyisini, kaliteli temiz onarım hizmetini sunmaktır. 
Deneyimli ve tecrübeli TV Tamircisi teknisyenlerimiz, cihazlarınıza orijinal yedek parça desteği ile televizyonlarınıza en iyi performansta ses ve görüntü kalitesinde çalışmasını sağlamaktadır. 
Kusursuz ve adil, sorunu hamam çözebilecek hizmeti İstanbul TV Servisi ile alabilirsiniz TV Servis, müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunuyoruz. TV Servisi, onarım hizmetleri son derece müşteri odaklıdır
Yeni bir TV satın alabilir veya https://www.google.com.tr/ üzerinden arama yaparak TV Hastanesi arayabilirsiniz.
Her durumda, yeni bir TV satın almadan önce TV tamiri onarım seçeneğini araştırmak sizin için para ve zaman kazandırır ve TV tamir yaptırmak tasarruf sağlar.

Özenli, baştan savma olmayan, kaliteli servis hizmeti veriyoruz ve uzun bir zaman televizyon cihazlarınıza kullanma imkanı veriyoruz. Televizyon cihazlarınızdaki tüm arızaları giderme tecrübesini, uzman teknik ekibimiz sayesinde servisimizde bulunduruyoruz. Ve arızalanan televizyon cihazlarınızı eski performansına kavuşturuyoruz

 
Prensibimiz, çözüm merkezli hizmet anlayışıyla çalışan servisimiz, TV cihazlarınızın arızalarını doğru olarak tespit edilip ve gerekli olan  onarımı yapmaktayız. Cihazlarınızın arızalarını doğru onarımla arızasını giderilip teslim etmekteyiz.
TV Servis kendi ismine yakışır servis olmanın onurunu ve siz müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğundayız.
Arızalı TV cihazlarınızın bakım, onarım ve servis işlerinde güvenilir sonuçlar almak istiyorsanız TV servis hizmetinizdedir.
İLKEMİZ, 
Güvenilirlik
Dürüstlük
Çevreye duyarlılık
Müşterilerimize kaliteli hizmet
Sorumluluk bilincinde hizmet