Beko Tamir Servisi

Beko   markalı yeni nesil led tv, qled tv, curved tvlerinizi orjinal yedek parça değişimi yaparak garantili tamir ediyoruz. Firmamız olarak servis hizmetinde yılların verdiği üstün tecrübe ile kaliteli servis hizmeti sunmaktan onur duyuyoruz.

TV Servis11, Farkımız siz değerli müşterilerimize sorunsuz, en iyisini, kaliteli temiz onarım hizmetini sunmaktır. Deneyimli ve tecrübeli TV Tamircisi teknisyenlerimiz, cihazlarınıza orijinal yedek parça desteği ile televizyonlarınıza en iyi performansta ses ve görüntü kalitesinde çalışmasını sağlamaktadır.

Özenli, baştan savma olmayan, kaliteli servis hizmeti veriyoruz ve uzun bir zaman televizyon cihazlarınıza kullanma imkanı veriyoruz. Televizyon cihazlarınızdaki tüm arızaları giderme tecrübesini, uzman teknik ekibimiz sayesinde servisimizde bulunduruyoruz. Ve arızalanan televizyon cihazlarınızı eski performansına kavuşturuyoruz

Prensibimiz, çözüm merkezli hizmet anlayışıyla çalışan servisimiz, TV cihazlarınızın arızalarını doğru olarak tespit edilip ve gerekli olan onarımı yapmaktayız. Cihazlarınızın arızalarını doğru onarımla arızasını giderilip teslim etmekteyiz.

Garantili Teknik Servis

Firmamız sizlere tüm İstanbul’da en iyi hizmeti sunuyor. Şirinevler ’ de TV Tamircisimi arıyorsunuz. O halde Firmamız en iyi seçenek.. Pek çok farklı türde TV vardır ve her biri farklı bir onarım yöntemi gerektirir. TV Onarım Şirketi olarak karşılaştığımız her tür TV’yi nasıl tamir edeceğimizi biliyoruz

  • 100% Parça Garantisi

    Tv Servisi

  • 100% İşçilik Garantisi

    Tv Servisi

TV SERVİSİ

Nasıl Çalışıyoruz ?

Müşteri Hizmetleri

tv ürünleri için teknik detaylı tüm sorularınızı müşteri temsilcimize veya konusunda uzman teknisyenlerimize danışabilirsiniz.

Profesyonel Servis Ağı

Firmamız Servisimiz arızalı cihazlarınızı adresinizde ya da bulunduğunuz adreste arıza tespiti yaparak hizmet vermektedir.

Arıza Tespiti

Servisimize tamir amaçlı gelen Samsung tvlerinizin öncelikle arıza tespiti yapılır ve fiyat onayı alınarak tamir işlemleri gerçekleştirilir.

Ürün Teslimatı

Servisimizde tamir ve bakımı yapılan ürünlerin testleri yapılıp bittiğinde temizlik aşamasına geçilir ve ambalajlanarak tarafınıza teslim edilir.

TV SERVİSİ

Kurumsal Tanıtım Videosu

TV Servis kendi ismine yakışır servis olmanın onurunu ve siz müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğundayız.

Tüm Hizmetlerimiz
shape shape